regulamin

I. ZDROWIE

1. Wszelkie dolegliwości zdrowotne, mające wpływ na praktykę należy zgłosić prowadzącej, a osoby cierpiące na schorzenia, których przebieg może wpływać na uczestnictwo w zajęciach (również kobiety ciężarne) powinny skonsultować się z lekarzem i przedstawić zaświadczenie o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w zajęciach jogi.

2. W czasie zajęć należy przestrzegać zaleceń dotyczących problemów zdrowotnych, oraz stosować się do nich przy każdym powtórzeniu ćwiczenia wymagającego dostosowania.

3. Kobiety w czasie ciąży powinny powiadomić o swoim stanie prowadzącą, powinny również informować mnie o wszystkich niepokojących zmianach samopoczucia.

4. Ćwiczenia należy wykonywać zgodnie z instrukcjami, przy zachowania szacunku dla swojego ciała i jego ograniczeń. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek niepokojących objawów w trakcie zajęć (pogorszenie samopoczucia, mdłości, ból itp.) należy bezwzględnie przerwać ćwiczenie i zgłosić dolegliwość prowadzącej.

5. Studio nie ponosi odpowiedzialności za uaktywnienie i zaostrzenie się schorzeń uczestników.

6. Ryzyko związane z możliwością powstawania urazów ponosi wyłącznie uczestnik zajęć.

II. OPŁATY

1. Pierwsze zajęcia w Studio Yogapolis są bezpłatne.

2. Ceny pojedynczych wejść oraz karnetów, a także zasady dotyczące okresu ważności karnetów znajdziecie Państwo w zakładce CENNIK  https://yogapolis.wordpress.com/zajecia/cennik/

3. Zajęcia niewykorzystane w okresie określonym na karnecie przepadają, jednak w przypadku wyjątkowych sytuacji losowych dopuszcza się przedłużenie ważności karnetu wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu z prowadzącą.

4. Na życzenie wystawiam rachunek.

III. PRZEBIEG ZAJĘĆ

1. Uczestnicy powinni wykonywać ćwiczenia dokładnie zgodnie z instrukcjami prowadzącej, a wszelkie modyfikacje powinny być realizowane wyłącznie za jej zgodą.

2. Proszę o niewchodzenie na salę po rozpoczęciu zajęć i nieopuszczanie jej przed ich zakończeniem, gdyż wpływa to na przebieg zajęć i przeszkadza innym uczestnikom.

3. Nie należy rozpoczynać ćwiczeń po kilkugodzinnym pobycie na słońcu, bezpośrednio po uczestniczeniu w innych intensywnych formach pracy z ciałem (także po masażu i saunie), oraz po spożyciu alkoholu.

4. Do ćwiczeń należy przystępować minimum 2 godziny po obfitym posiłku.

5. Ćwiczy się boso, w stroju zapewniającym swobodę ruchów.

6. Należy zachować szczególną ostrożność przy ćwiczeniach w których może dojść do kolizji między uczestnikami (np. stanie na głowie) oraz ćwiczeniach z wykorzystaniem pomocy.

7. Nie należy pomagać innym uczestnikom zajęć, chyba że następuje to na polecenie prowadzącej.

8. Przed wejściem na salę proszę wyłączyć telefony komórkowe.

IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Studio nie ponosi odpowiedzialności z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków niezawinionych przez Studio.

2. Studio nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatni.

3. Osoby niepełnoletnie bardzo proszę o przedstawienie zgody opiekunów na uczestnictwo w zajęciach.

4. Uczestnictwo we wszelkich formach zajęciach organizowanych przez Studio jest jednocześnie zobowiązaniem do przestrzegania powyższego regulaminu, a jego nieprzestrzeganie może skutkować brakiem zgody na uczestnictwo w zajęciach.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s